Hledat
Menu

O vinařstvích  

Imperial Vin Group (Moldávie)

Moldavsko má čtyři historické vinařské oblasti, z nichž tři se používají k výrobě vín s chráněným zeměpisným označením: 

  • Codru
  • Stefan Voda
  • Valul lui
  • Traian

Naše vinařství se nachází na jihu Moldavska, mezi vesnicemi Plesheni a Hanaseni v regionu Cantemir, v srdci vinařské oblasti Valul lui Traian.

Valul lui Trayan je oblast s teplým klimatem ovlivněným Černým mořem a chráněnou oblastí lesů „Codrii Tigheciului“. Tato zeměpisná poloha poskytuje výjimečné podmínky pro zrání hroznů.

Společnost dnes

Vinařství Imperial Vin vyrábí vína různých značek. Jsme jednou z předních společností vyvážejících víno v Moldavské Republice. Profesionalita předních technologů společnosti zajišťuje vysokou kvalitu našich produktů. Vinařství poskytuje celý cyklus výroby vína: 

  • sbírání a zpracování vlastních surovin
  • řízené kvašení
  • kontrola kvality na fyzikálně - chemické úrovni ve vlastní laboratoři

Jsme hrdí, že vinařství je certifikováno podle ISO 9001 - Osvědčením o shodě systému managementu kvality a ISO 22000 - certifikátem bezpečnosti potravin.

Kombinujeme tradice a moderní technologie 

Záleží nám na tom nejdůležitějším, na reputaci a vytváříme pouze vynikající výrobky, na které může být hrdé celé Moldavsko.
Snažíme se uspokojit vkus toho nejnáročnějšího spotřebitele a dát lidem šťastné chvíle a příjemné vzpomínky, protože víme, jak vyrábět nejlepší, vysoce kvalitní moldavské víno. 

Budeme se zlepšovat a pokračovat s inovativními pohledy ve vinařství.

Tenguz Baluashvili Georgian Vine and Wine LLC (Gruzie)

Tenguz Baluashvili Georgian Vine and Wine LLC je malým vinařem, který produkuje kvalitní gruzínské víno.

Zimmermann-Graeff & Müller GmbH (Německo)

Zimmermann-Graeff & Müller, zkráceně ZGM, se sídlem v Zellu v údolí Mosely je jedním z předních vinařství v Německu. Rodinný podnik založil v roce 1886 Jacob Zimmermann. Dnes společnost v páté generaci řídí jeho prapravnučka Dr. Tina Schiemann a její manžel Kristian Schiemann. Společníkem firmy je prapravnuk Dominik Hübinger. Johannes Hübinger, který řídil a rozvíjel společnost více než 35 let, zastává roli předsedy dozorčí rady, ale v roce 2020 se vrátil, aby převzal dočasné vedení.

Úspěch ZGM je založen na vynikající kvalitě vína, která stojí v centru našeho podnikání. Desítky let zkušeností s výrobou a prodejem vína umožnily vývoj a distribuci atraktivních značek vín jako Michel Schneider a Lorch. U prvně jmenované značky bylo dosaženo výrazného nárůstu prodeje prostřednictvím mediální reklamy.

V průběhu minulého roku ZGM také rozšířila svůj sortiment o dětské nápoje díky podpoře značek jako Hello Kitty a Smurfs a dokázala tak prokázat svou vysokou výkonnost ve výrobě i marketingu. Vinařství je synonymem inovací, které uspokojují mnoho různých požadavků spotřebitelů a trhů. V roce 2019 společnost ZGM uvedla na trh řadu Allure, která byla speciálně vyvinuta pro mladší cílovou skupinu. V sektoru Bag-in-Box je ZGM jedním z lídrů na německém trhu a je považován za konkurenceschopného dodavatele v tomto segmentu.

Široký sortiment německých, evropských a novosvětských vín ZGM je k dostání téměř všude v německém maloobchodu s potravinami a na pultech mnoha dalších zemí.
Společnost je lídrem ve své filozofii kvality pokrývající kompletní sortiment výrobků. Jako jeden z nejsilnějších exportních podniků v německém vinařském průmyslu se jeho vína prodávají ve více než 50 zemích světa.

Více než 1000 vybraných vinařů z Porýní-Falc zásobuje vinařství hrozny. Akvizicí vinařství Lorch v roce 2009 má ZGM vlastní lisovnu hroznů a vlastní velkoobjemový vinný sklep v Bad Bergzabernu.

Od dokončení nového skladového komplexu v roce 2017 je ZGM hrdým vlastníkem jednoho z nejmodernějších vysokoregálových skladovacích systémů ve vinařství.

Astoria Wines (Itálie)

Paolo a Giorgio Polegato, je jedním z nejvýraznějších představitelů umění výroby prosecca. Astoria Wines byla založena v roce 1987 rodinou vášnivých vinařů. Nyní je první soukromou společností v regionu Conegliano a Valdobbiadene se značkou autentického a zaručeného geografického původu a její produkty získaly ocenění na nejprestižnějších soutěžích vín.

Astoria Wines je zaměřena dlouhodobě, a proto šetří půdu, zajišťuje udržitelnost výroby, ochranu životního prostředí a bezpečnost. Od roku 2014 se společnost drží protokolu Vignes fleuries, který byl vyvinut na základě zkušeností francouzských vinařů a umožnil omezit zpracování vinic. Astoria Wines se stala první společností v regionu Conegliano a Valdobbiadene, která získala certifikaci SQNPI (Italský systém zajištění kvality pro integrovanou výrobu). Svědčí o tom symbol včely na lahvích Prosecco Superiore ze sklizně 2018.

Z estetického hlediska se produkty Astoria vyznačují netriviálním, atraktivním a snadno srozumitelným designem. Díky tomu je náš jazyk srozumitelný a naše vina snadno rozpoznatelná. Právě tyto vlastnosti umožnily společnosti získat ocenění na mnoha soutěžích v oblasti balení vína.

 
Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu.

Pokračujte na stránky pouze tehdy,
pokud jste starší 18 let.

Souhlasím

Nahoru